Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Chef de Partie

Firma: Jobfinder miejsce pracy: Donegal

Nasz Klient jest jednym z najdłużej działających hoteli w północno-zachodniej Irlandii, znanym z wyjątkowego położenia, w centrum historycznego miasta Donegal z idyllicznymi widokami na zatokę Donegal. Hotel Abbey Donegal jest idealnym miejscem do spędzenia cudownych wakacji.

Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalisty na stanowisko:

Chef de Partie
Miejsce pracy: Donegal
Nr ref.: CDP/21

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Chef de Partie będzie współtworzyć kuchnię w Hotelu Abbey, która obfituje w świeżo złowione owoce morza, steki a do tworzenia swoich dań wykorzystuje lokalne produkty. Poszukujemy doświadczonej osoby z pasją, która będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie najwyższej jakości oferowanych dań zgodnie z obowiązującymi w hotelu standardami,
  • Zarządzanie poziomem zapasów podczas całej zmiany, zgłaszanie wszelkich problemów i sugestii do szefa kuchni,
  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości i przestrzeganie wszystkich przepisów bezpieczeństwa i higieny,
  • Zapewnienie stałego wsparcia dla zastępcy i szefa kuchni,
  • Prowadzenie sekcji przy minimalnym nadzorze,
  • Wsparcie i nadzór nad młodszymi kucharzami,
  • Wykorzystywanie swojej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu nowych ofert i dań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Chef de Partie,
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy pod presją,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Świadomość i rozumienie trendów kulinarnych,
  • Znajomość przepisów BHP,
  • Znajomość HACCP,
  • Mile widziany dyplom ukończenia szkoły kulinarnej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Praca na cały etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowy.
  • Praca 5 dni w tygodniu/2 dni wolne,
  • Możliwość relokacji z rodziną,
  • Miejsce pracy: Donegal, Irlandia.
J h

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 828