Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Spawacz / Fabrykator

Firma: BRASCO Sp. j. (Wybierz)

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Spawacz / Fabrykator
Obowiązki
  • Przygotowywanie detali ze stali nierdzewnej do spawania (docinanie, szlifowanie);
  • Spawanie rur oraz zbiorników, kotłów ze stali nierdzewnej metodą TIG (141);
Wymagania:
  • Certyfikaty spawalnicze TIG, a także MIG/MAG
  • Doświadczenie w spawaniu rur, zbiorników oraz kotłów;w spawaniu stali nierdzewnej;
  • Doświadczenie w pracach monterskich oraz cięciu, wierceniu, gięciu i szlifowaniu;
  • Znajomość i umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Irlandzka umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie brutto: 19.00 - 23.00 EUR/h
  • Zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, opłacane przez kandydata;
  • Odzież robocza wysokiej jakości;
  • Zestaw profesjonalnych narzędzi.