Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik robót ziemnych

Firma: Ward Personnel Limited miejsce pracy: Irlandia

Pracownik robót ziemnych
Miejsce pracy: Irlandia
Opis stanowiska:
  • Poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy robotach ziemnych oraz przy budowie kanalizacji
  • Praca na jednym z największych obecnie projektów budowlanych w Irlandii.
Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na irlandzkich warunkach
  • €19.91 na godzinę
  • Płatne nadgodziny €30.00/hr po 39 godzinie
  • 45 godzin tygodniowo
  • Cotygodniowa wypłata w piątek na wskazane konto
  • Organizacje na miejscu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.
  • Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)