Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inżynier – Instalacje HVAC

Firma: Ward Personnel Limited miejsce pracy: Irlandia

Inżynier – Instalacje HVAC
Miejsce pracy: Irlandia
Twój zakres obowiązków
  • Przeprowadzanie rutynowej kontroli jakości instalacji mechanicznej
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej w tym modeli 3D
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim;
Nasze wymagania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • Dokładność, skrupulatność, nastawienie na osiągnięcie celu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prowadzącego będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa obsługa programów komputerowych
To oferujemy
  • Atrakcyjne zarobki w wysokości €50,000+ rocznie (w zależności od doświadczenia)
  • Dieta w wysokości €700 miesięcznie
  • Darmowe zakwaterowanie, przeloty oraz narzędzia pracy (tablet, tel komórkowy)
  • 25 dni płatnego urlopu w roku
  • Prace bezpośrednio dla klienta
  • Praca na stałe