Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Ward Personnel Limited miejsce pracy: Dania

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Dania
Zarobki:
  • + €70.000 + brutto na rok,
  • darmowe zakwaterowanie, darmowe przeloty, dieta, narzędzia pracy takie jak laptop, telefon komórkowy
Twój zakres obowiązków
  • Projektowanie i wdrażanie grafików pracy dla personelu elektrycznego.
  • Kontrola i ocena pracy wykonanej przez personel elektryczny.
  • Rozwiązywanie poważnych awarii systemu i wadliwego działania sprzętu.
  • Zapewnienie, że praca jest zakończona na czas i dotrzymywanie terminów.
  • Utrzymanie standardów bezpieczeństwa i przestrzeganie przepisów elektrycznych.
  • Przegląd procedur pracy, analiza i wdrażanie poprawek.
  • Nadzór nad operacjami elektrycznymi na miejscu i zgłaszanie wszelkich poważnych problemów do kierownictwa wyższego szczebla
  • Współpraca z inżynierem elektrycznym
Nasze wymagania
  • + 5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Kierownik Robót Elektrycznych
  • Silne umiejętności przywódcze i kierownicze.
  • Znajomość komercyjnych i przemysłowych systemów elektrycznych.
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa i standardów przemysłowych
  • Umiejętności analityczne i decyzyjne
To oferujemy
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • Wysokie zarobki w oparciu o umowę o pracę w wysokości €70000+ na rok
  • Darmowe zakwaterowanie, przeloty oraz narzędzia pracy (tablet, tel komórkowy)
  • Prestiżowe wyzwanie realizacyjne
  • Praca bezpośrednio dla klienta
  • Możliwość długofalowej współpracy