Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kucharz

Firma: The Loft Restaurant Ireland miejsce pracy: Ardee Co . Louth

Ogłoszenie numer: 6486684, z dnia 2022-02-04

The Loft Restaurant Ireland

Restauracja Loft  & wine Bar serwuje głównie kuchnię Irlandzką

Firma mieści się w Ardee Co.Louth Ireland.

Kucharz

Miejsce pracy: Irlandia / Ardee Co . Louth

Opis stanowiska

Praca w Irlandii. Restauracja (Wine Bar & Restaurant) zatrudni Kucharza do pracy w zespole.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz w restauracji lub hotelu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie standardy pracy z uwzględnieniem  jakości wydawanych dań
  • Dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie Gości
  • Punktualność i kreatywność oraz pasja do gotowania mile widziana

Oferujemy

  • Pełny wymiar pracy 40/h
  • Wynagrodzenie Tygodniowe 15 euro /h (€ 600) plus Bonus od zysku Restauracji
  • Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu po przyjeździe do Irlandii

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-02-2022
Wyświetleń: 435