Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Magister Farmacji

Firma: McGreals Heathcare Group miejsce pracy: co. Dublin, Co. Kildare, Co. Laois, co. Wicklow

Ogłoszenie numer: 7354605, z dnia 2022-08-02

McGreals Heathcare Group

McGreals Healthcare Group oferuje szeroki wachlarz usług, w tym sieć aptek, optykę i audiologię, żywienie, stomatologię, podstawową opiekę zdrowotną, zdrowie korporacyjne i wielokrotnie nagradzaną klinikę dermatologiczną.

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Irlandia, co. Dublin, Co. Kildare, Co. Laois, co. Wicklow

Opis stanowiska

Sieć aptek McGreals wraz z polską apteką w Dublinie poszukuje do wspòłpracy magistrow farmacji z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego(wymagany certifikat OET , TOEFL, CAE lub IELTS).Chętnie podejmiemy współpracę ze studentami farmacji chcącymi odbyć praktykę w ramach programu Erasmus z opcją późniejszej współpracy stałej

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Lokalizacja: Dublin, co. Kildare, co.Laois, Co. Wicklow

Wymagania

  • Opieka farmaceutyczna -udzielanie porad pacjentowi
  • Gotowość do szkolenia się w zakresie oferowanych serwisów
  • Certyfikat Jezyka angielskiego Poziom C1

Oferujemy

Szczegóły oferty:

  • Praca w rodzinnej sieci  aptek o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne  środowisko pracy
  • Realne możliwości rozwoju w ramach całej sieci aptecznej
  • Trening zapoznawczy z systemem pracy w aptekach
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie : przeprowadzania szczepień, opieki farmaceutycznej, wykonywania testów antygenowych i na przeciwciała, pomocy osobom uzależnionym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Dobre zarobki– ponad 60 000 euro rocznie brutto
  • Atrakcyjny wymiar godzin: od 35 do 46h tygodniowo w zależności od preferencji
  • Pakiet relokacyjny  pomoc przy szukaniu mieszkania oraz zwrot kosztów za ,pierwszy miesiąc zakwaterowania
  • Pomoc przy rejestracji do rejestracji w PSI oraz zwrot kosztów
  • Benefity pozapłacowe: Pension
  • Możliwość pozyskania samochodu służbowego