Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter Rusztowań

Firma: Ward Personnel Limited miejsce pracy: Irlandia, Cork

Monter Rusztowań
Miejsce pracy: Irlandia, Cork
Opis stanowiska:
  • Praca przy montażu oraz demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na tym stanowisku
  • Certyfikat montera rusztowań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
Oferujemy:
  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami
  • Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek na podane przez siebie konto (może być to konto Polskie)
  • Atrakcyjne zarobki w wysokości € 21 na godzinę
  • 50+ godzin tygodniowo (nadgodziny płatne €30.78 po 39 godzinie)
  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych