Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Elektryk Warsztatowy

Firma: Ward Personnel Limited miejsce pracy: Irlandia, Cork

Elektryk Warsztatowy
Miejsce pracy: Irlandia, Cork
Opis stanowiska:
  • Praca przy uzbrajaniu klimatyzatorów przemysłowych
  • Montowanie przekaźników, sterowników, bezpieczników
  • Układanie kabli w korytkach
Wymagania:
  • Umiejętność czytania schematów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Doświadczenie min. 2 lata
Oferujemy:
  • €17.00 na godzinę
  • Płatne nadgodziny po 39h - €25.00
  • Odbiór z lotniska,
  • Pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami
  • Stałą pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie